„ ZAWODOWCY ŻYJĄ Z PASJĄ”

Pedagog szkolny we współpracy z Rzecznikiem Praw Ucznia zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem

„ Zawodowcy żyją z pasją”.

Masz pasję, która łączy się z zawodem, którego uczysz się w naszej szkole? Skonstruowałeś lub zbudowałeś coś ciekawego? Spędzasz ciekawie czas wolny? Masz hobby, pasję, którą chciałbyś się podzielić i pokazać innym?

Weź udział w konkursie i zrób zdjęcie,  które pokaże nam twoją pasję.

Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie 1-5 zdjęć w wysokiej rozdzielczości (300 DPI), które przedstawią Ciebie w trakcie działania (np. pracy nad projektem, uprawiania hobby etc.).

Konkurs skierowany jest do uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Zielonej Górze.

Prace konkursowe w formie elektronicznej należy składać bezpośrednio do pedagoga szkolnego Jolanty Jenek (gabinet 200).

Termin zgłaszania prac mija 26 maja 2018r. a dla zwycięzców przewidziane są  atrakcyjne nagrody.

Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną wydrukowane jako profesjonalne plakaty.

Konkurs realizowany jest w ramach zadania „Żyję bezpiecznie” finansowanego z dotacji Urzędu Miasta.

Regulamin konkursu - TUTAJ