KASIA MARKUN – LAUREATKĄ KONKURSU 8 WSPANIAŁYCH

W czwartek 5 kwietnia 2018 roku w sali ślubów zielonogórskiego ratusza odbyła się uroczysta miejska gala Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych". Konkurs ma na celu promowanie młodzieży bezinteresownie poświęcającej swój czas na rzecz szkoły,  środowiska czy osób potrzebujących. Nagrody przyznano w 3 kategoriach – szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Do konkursu zostało zgłoszonych 51 uczniów z Zielonej Góry.  Jedną z laureatek wyłonionych wśród wielu wolontariuszy jest  nasza uczennica z klasy 4TLW – Katarzyna Markun. Nagrodzone osoby otrzymały oprócz odznaki 8 Wspaniałych, dyplomu, także bony, upominki, słodycze i książki. Głównym organizatorem konkursu był Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze.

Gratulujemy naszej wolontariuszce  i życzymy dalszych sukcesów!

   Opiekun- Roma Rypson-Goluda