ELIMINACJE DO SZKOLNEGO KONKURSU "MISTRZ DOKUMENTACJI TECHICZNEJ"

Przed Świętami Wielkanocnymi odbyły się eliminacje do szkolnego konkursu Mistrz Dokumentacji Technicznej. Wzięło w nich udział 56 uczennic i uczniów z klas I-III w zawodzie technik mechanik. Zadania testowe sprawdzały wiedzę przede wszystkim z zakresu rysunku technicznego, ponadto z miernictwa warsztatowego oraz tolerancji i pasowań. Do finału konkursu awansowało 12 osób z najlepszymi wynikami, najwięcej punktów uzyskał Patryk Krempa z klasy 2TMW. Niestety do zmierzenia się z zadaniami przygotowanymi przez zespół nauczycieli nie przystąpili uczniowie z klasy czwartej.

Wyniki eliminacji do szkolnego konkursu Mistrz Dokumentacji Technicznej:

Awans do finału konkursu

 • Krempa Patryk                      2TMW            13
 • Kurek Damian                       2TMW            10
 • Hoffman Jakub                      2TMW            10
 • Kubiak Krzysztof                   3TMG             10
 • Maśląg Oskar                        3TMG             10
 • Rusin Adam                          3TMG             10
 • Orłowska Kaja                       1TMW            9
 • Galanty Damian                     2TMW            9
 • Chlebuś Maciej                      2TMW            9
 • Grudniewski Marcin                2TMW            9
 • Jankowski Łukasz                  3TMG             9
 • Suski Piotr                            3TMG             9

Pozostałe wyniki

1TMW – Sobczuk Karol (8) , Maciejonek Jakub (8), Kozdój Michał (8), Łopacki Adrian (7), Pendrak Przemysław (7), Gajak Kacper (7), Gutowski Bartek (7), Majewski Marcel (7), Mitrus Michał (7), Stasiński Filip (6), Kowalski Kacper (6), Szyszka Natalia (6), Ćwierucki Jakub (6), Doliński Damian (6), Cielecka Nicol (6), Kwolek Dominik (5), Wybranowski Wojciech (5), Dembowski Mikołaj (5), Świderski Dominik (4), Sawicki Dominik (2), Cieślak Eryk (1)

2TMW – Miśtak Patryk (8), Schneider Natalia (8), Tymura Jakub (7), Sobiech Sylwester (7), Wlazło Igor (7), Rutkowski Mateusz (7), Mielcarek Radosław (7), Pałasz Remigiusz (6), Rudnicki Filip (6), Durlej Paweł (6), Homeniuk Oskar (6), Chełmiński Piotr (6), Myślicki Kacper (5), Dziobek Paweł (4), Tomczak Michał (3), Bejger Miłosz (3)

3TMG – Miłowski Kacper (8), Sosnowski Szczepan (8), Suski Jan (8), Witkowski Dominik (8), Bończyk Aleks (7), Łabiak Jakub (6), Chorążyczewski Karol (5)