FLY HIGH

W ostatni piątek przed feriami zimowymi, 9 lutego, miał miejsce drugi dzień eliminacji w IX edycji międzyszkolnego konkursu piosenki angielskiej “Fly High”, organizowanego przez VII Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze. Nasza szkoła była reprezentowana przez dwoje uczniów. Krzysztof Jagiełło z klasy 2 TLWA zaśpiewał piosenkę “Whatever” zespołu Oasis, a Maria Łuniewska z klasy 3 TLWA wystąpiła z utworem “Titanium” w interpretacji Sia. Choć w całkiem odmiennym repertuarze, oboje wspaniale odmalowali emocje i dali z siebie wszystko, rozgrzewając serca jury i zgromadzonej publiczności. W tym roku jednak konkurencja była wyjątkowo liczna, a ponieważ do eliminacji zgłosiło się blisko 90 wykonawców, po raz pierwszy trzeba je było podzielić na dwa dni. Spośród wszystkich wokalistów jury w składzie: Łucja Paplińska-Filipczak, Ilona Stankiewicz i Maciej Sławny, wybrało zaledwie osiemnastkę, która zaprezentuje swoje talenty podczas marcowego finału. Zatem zbieramy siły na przyszły rok :)

Opiekun: Lucyna Hoffman