TŁUSTE WALENTYNKI

Tuż przed feriami zimowymi, 8 lutego, przypadał Tłusty Czwartek, zwany też czasem Dniem Pączka. W związku z tym Samorząd Uczniowski postanowił dostarczyć nam trochę radości (i kalorii) w postaci smakowitych pączków: z lukrem, cukrem pudrem, z nadzieniem z róży czy truskawkową - wszystkie te pyszności były dostępne na pierwszym piętrze już od rana. Niestety, pączki miały jedną wadę - za szybko zniknęły.

Jednak Tłusty Czwartek to nie jedyna uroczystość, którą świętowaliśmy. Przypadające już w czasie ferii walentynki postanowiliśmy przełożyć właśnie na 8 lutego. Były więc przygotowane samodzielnie przez uczniów kartki walentynkowe, które można było wrzucić do naszej czerwonej skrzynki, a nasi “listonosze” dostarczali je później do adresatów. Mamy nadzieję, że te symboliczne dowody sympatii dotarły do właściwych osób, a słodkie pączki dodatkowo osłodziły ten dzień. Załączamy krótką fotorelację z wydarzenia.