PO RAZ SIEDEMNASTY ODBYŁA SIĘ OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

Po raz siedemnasty   odbyła się w naszej szkole Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej przygotowana i przeprowadzona przez mgr inż. Agnieszkę Ciągło oraz  mgr Monikę Szkudlarek . W tym roku XXXI  edycja   za hasło przewodnie przyjęła rozważania ekonomistów na temat „Wyzwania współczesnego rynku pracy”. XXXI Olimpiada objęta została honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju.

Uczniowie naszej szkoły punktualnie o godzinie 9.00  9 listopada 2017  roku  w sali 217 naszej szkoły rozpoczęli zmagania z pytaniami testowymi, zadaniem z makroekonomii oraz  wypracowaniem na jeden z dwóch  wskazanych tematów powiązanych z hasłem przewodnim olimpiady. Etap szkolny zwyciężył uczeń klasy  2 TLWA Kacper Pajser , kolejne miejsca zajęli : Aleksandra Majewska oraz Krzysztof  Jagiełło  również z  tej klasy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy niezależnie od ilości zdobytych punktów Uśmiech!!

A pozostałe klasy zapraszamy w przyszłym roku do kolejnej edycji OLIMPIADY WIEDZY EKONOMICZNEJ

Materiał opracowała mgr inż. Agnieszka Ciągło