Szkolna akcja masowego czytania

Zapraszamy zainteresowanych uczniów naszej szkoły i nauczycieli do udziału w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”, gdzie już 1 czerwca 2017r. o 11:35 przyłączymy się do ogólnopolskiego wydarzenia. Dzięki zaangażowaniu ponad 2000 bibliotek z całej Polski, prawie pół miliona uczniów będzie czytało w jednym momencie w szkołach, na rynkach miast, w centrach handlowych, a  może nawet na Giewoncie. Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”, więcej informacji na stronie www.czytamy.org.pl .

W Zespole Szkół Technicznych akcja będzie realizowana „na zielonej trawie” przed szkołą (zależy od pogody) lub w bibliotece w sali multimedialnej. Nasza propozycja to „Zemsta ” lub „Śluby panieńskie” Aleksandra Fredry. Jesteśmy tez otwarci na inne propozycje. Zainteresowanych udziałem w akcji prosimy o kontakt z S. Wiśniewską lub E. Michalak. Szczegóły akcji wkrótce.