Podziękowania za szlachetne serca w akcji Szlachetnej Paczki

Wszystkim osobom składamy serdeczne podziękowania, a w szczególności: pani Edycie Polewskiej i klasie III GG, pani Beacie Jóźwiak i klasie IV THM, pani Joasi Babiś i klasie II TMG, pani Ewie, która prowadzi nasz szkolny sklepik, uczniom z klasy I TLWA, II TLWA,II TLWB, IV TLW, paniom Karinie Sokołowskiej i Ewelinie Wybudowskiej za przekazane pieniążki z kiermaszu świątecznego na rzecz Szlachetnej Paczki.

Szczególne podziękowania składamy panu Urbańskiemu, tacie naszej uczennicy Weroniki Urbańskiej z klasy I TLWB za okazaną pomoc. Pan Dawid ofiarował rodzinie ze Szlachetnej Paczki worki z warzywami, m. in. ziemniaki, cebula, marchew, pietruszka, buraki, kapusta, a także kilogramy owoców np.: mandarynki, jabłka, gruszki, granaty, ananasy.

Trzeba nadmienić, że nie tylko pan Tomasz i jego mama byli zaskoczeni ogromną ilością tych produktów, ale i my, którzy przewoziliśmy te produkty do rodziny.

Serdecznie dziękujemy za okazane dary i ogromne serca wypełnione altruistycznym, miłosiernym podejściem do osób potrzebujących.

Klasa I TLWB zorganizowała sprzedaż tostów i ciast, a zebrane fundusze przekazała na Szlachetną Paczkę.

Organizatorami i jej głównymi wykonawcami byli uczniowie klasy I TLWB wraz z wychowawczynią p. Ines Fronczyk