JARMAK BOŻONARODZENIOWY!

Uczniowie, Nauczyciele oraz Rodzice z Zespółu Szkół Technicznych zapraszają na Jarmark Świąteczny, który odbędzie w dniach od 14.12.22 do 19.12.22 na zielonogórskim deptaku. Na naszym stoisku znajdzie się dla każdego coś pięknego: stroiki zielone, bombki kolorowe, choineczki misternie dziergane, brokatem obsypane, sianko łąką pachnące, szyszki kolorowe, świeczniki rzeźbione, szyte cudne Mikołaje, skrzaty uśmiechnięte i pierniczki na zachętę! Mamy jeszcze wiele innych różności. Przyprowadźcie więc sąsiada, brata, siostrę, babcie, dziadka - bo zobaczyć te cudeńka to dopiero będzie gratka! Kupujcie i pieniążków nie żałujcie! A pieniążki dzięki Wam nazbierane do sakiewki wrzucimy i na szkolne potrzeby przeznaczymy. Wesolych Świąt!