ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW W RAMACH NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA

Dzięki środkom z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2021-2025 w wysokości 15 000,00 PLN (3 000,00 PLN– wkład własny Urzędu Miasta Zielona Góra i 12 000,00 PLN kwota przyznanej dotacji zgodnie z umową) zmieniła się WASZA biblioteka i przy okazji można było zrealizować przedsięwzięcia szkolne wraz z nagrodami dla uczestników.

Panie S. Wiśniewska i E. Michalak przygotowały i zaproponowały  konkursy w trzech kategoriach:

1)   Recenzja książki - praca pisemna min. 200 wyrazów.

2)  Ilustracja do dowolnej lektury - technika plastyczna do wyboru (akwarela, grafika, kolaż, pastele, grafika komputerowa, fotomontaż itp.), format A4.

3)   Ja, moja szkoła i książka – zdjęcie.

Udało się nagrodzić uczestników w dwóch kategoriach, nie było odważnych na RECENZJĘ KSIĄŻKI. Ogłaszamy, że ta  kategoria jest aktywna i można w każdej chwili dostarczyć pracę do S. Wiśniewskiej lub E. Michalak (nagrody czekają).

Komisja konkursowa nagrodziła następujące osoby w poszczególnych kategoriach

Ilustracja do dowolnej lektury

Alicja Opulska

Marek Szekalski

Marcel Uss

Ja, moja szkoła i książka – zdjęcie

Jerzy Graczyk

Marta Armudowicz

Alicja Borkowska

Patrycja Borawska

Serdecznie gratulujemy uczestnikom. Nagrody można odbierać od 01 kwietnia 2022r. w bibliotece szkolnej. Nagrodzone prace będą zaprezentowane na korytarzu na pierwszym pietrze. Liczymy, że w następnych przedsięwzięciach chętnie weźmiecie udział.

Sylwia Wiśniewska

Ewa Michalak