SZTAFETA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniu 7.10.2021r. Na trasach biegowych MOSIR przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze odbyły się biegi sztafetowe dziewcząt i chłopców szkół średnich. Sztafetę dziewcząt naszej szkoły reprezentowały: Karolina Andrzejewska (klasa 3LAP), Kaja Czapla (klasa 3LAP), Magdalena Glapiak (klasa 3LAP), Nikola Kowalicka (klasa 3LAP), Julia Lisiecka (klasa 3LAP), Wiktoria Markowska (klasa 3MP), Julia Kułaga (klasa 4LWA), Malwina Łebek (klasa 3ELP). Bieg dziewcząt odbył się na dystansie 8x600 m. Sztafetę chłopców reprezentowali: Nikolas Janiak (klasa 4MW), Igor Domin (klasa 3LAP), Aleksander Kostecki (klasa 3LAP), Jędrzej Krystek (klasa 3LAP), Oskar Fómaniak, Wiktor Kapler, Konrad Kuźmiński (klasa 3MP), Dominik Wiśniewski (klasa 2LA). Bieg chłopców odbył się na dystansie 8x100 m. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach.