CYBERBEZPIECZNI - SZKOLNY KONKURS

26 listopada 2019 r.  3 - osobowe zespoły reprezentujące klasy pierwsze i drugie rywalizowały z sobą prezentując wiedzę z zakresu  znajomości współczesnych zagrożeń korzystania z cyberprzestrzeni oraz zasad bezpieczeństwa i ochrony przed wymienionymi.

Uczniowie próbowali swoich sił w quizach, rozwiązując przygotowane zadania i krzyżówki. Konkurs był także okazją do wzbogacenia wiedzy uczestników w zakresie kultury korzystania z Internetu oraz bezpiecznych zachowań w obszarze korzystania ze środowiska wirtualnego.

Zwycięzcami w konkursie zostali uczniowie klasy 1 TMG - Adam Łobażewicz,
Bartek Wojtkowski i Jakub Rutkowski.

II miejsce zajął zespół reprezentujący klasę 2 TLWA w składzie Anna Radziszewska,
Julia Kułaga i Hubert Smereczyński.

III miejsce zajęli uczniowie klasy 1 LAG - Karolina Weryszko, Natalia Pięta i Kacper Cichecki

Zwycięzcom i  uczniom reprezentującym pozostałe klasy dziękujemy za udział
i zaangażowanie.

Organizatorzy konkursu:

Jolanta Jenek – pedagog szkolny, Agnieszka Chalecka – nauczyciel informatyki i matematyki. Współpraca – Anna Włodarczyk psycholog szkolny oraz Anna Roszak - wicedyrektor