FALUBAZOWE MIKOŁAJKI 2019

Dokonywanie rzeczy niemożliwych to niezła zabawa.

Szkolne Koło Caritas zaprosiło uczniów i pracowników szkoły do włączenia się w świąteczną akcję Zielonogórskiego Klubu Żużlowego STELMET FALUBAZ. Tym razem zorganizowano zbiórkę słodyczy – czekolad, batonów, cukierków, lizaków, które maja trafić do paczek świątecznych dla podopiecznych świetlic środowiskowych, placówek opiekuńczo-wychowawczych, domów dziecka oraz szpitali. Uczniowie klas I LAG, I MP, II LWA, II LE, II MW, IV LWA wraz z Wychowawcami, także pani wicedyrektor Roma Rypson-Goluda natychmiast rozpoczęli zbieranie słodkości dla potrzebujących dzieci, zachęcając tym samym innych do zaangażowania się w przedsięwzięcie. Ze świątecznymi paczkami  przedstawiciele klas I TMW  i I LAG oraz opiekunowie SKC udali się do pobliskiego Klubu. Prócz słów wdzięczności i podziękowań zostali zaproszeni do miejsca niedostępnego dla wszystkich – pomieszczenia serwisowania motocyklów naszych żużlowców. Dla pasjonatów tego sportu była to niezła gratka. Tak jak co roku 6 grudnia zawodnicy Falubazu wspólnie z kibicami będą wręczać świąteczne prezenty wraz z falubazowym gadżetem.

Takie charytatywne akcje, mające przynieść radość najmłodszym, pokazują, że każdy pragnie dzielić swoje szczęście z innymi.