LOGISTYCY W CENTRUM LOGISTYCZNYM I PLATFORMY NA RZECZ NAUKI I GOSPODARKI

5 lutego 2019r. klasa 4 TLWA wzięła udział w zajęciach w Parku Technologicznym w ramach projektu "Modernizacja Kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra - projekty realizowane poza formuła ZIT ".

Odwiedziliśmy  Centrum Innowacji: Technologie dla Zdrowia Człowieka. Prowadząca zajęcia edukacyjne zapoznała uczniów z nowoczesnymi procesami logistycznymi. Podkreślając wagę pracy zespołowej w logistyce utworzone na potrzeby ćwiczenia zespoły zmagały się z wyzwaniem „Marshmallow” (efekty pracy na załączonych zdjęciach).

Wizytując Centrum Innowacji mogliśmy zapoznać się z nowoczesnymi technologiami w:

Laboratorium Kompatybilności Elektromagnetycznej - wykorzystywanym do wykonywania znormalizowanych badań kompatybilności elektromagnetycznej wymaganych do uzyskania znaku CE, umożliwiającego wprowadzenie urządzeń na rynek UE oraz Laboratorium Akustyki i Elektroakustyki gdzie znajduje się aparatura do pomiaru poziomów mocy akustycznej źródeł hałasu.

 Jolanta Jenek pedagog szkolny