POMAGAMY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM

Ostatnie tygodnie w naszej szkole wyglądały niezwykle pracowicie. Społeczność uczniowska włączyła się do akcji zorganizowanej przez klasę III tlwb pomocy bezdomnych zwierzętom w przetrwaniu zimy. Zbierane były rzeczy ciepłe, dzięki którym pieskom i kotkom byłoby ciepło, czyli stare kołdry, koce, pościele itp., suche karmy, a nawet zabawki.

 

Udało zebrać się naprawdę dużo rzeczy i produktów, za które bezdomne zwierzaki i młodzież z III tlwb serdecznie dziękują.

Serdeczne podziękowania składamy nauczycielkom języków obcych, które jak co roku z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia zorganizowały kiermasz świąteczny z przeznaczeniem na bezdomne zwierzaki z naszego schroniska.

Dzięki tej akcji futrzakom jest na pewno lepiej, a kilka z nich znalazło swój dom właśnie u uczniów z tej klasy. Są już zaadoptowane dwa pieski i jeden kociak.

W ich imieniu wszystkim dziękujemy.

Gosia Piskorska z III tlwb