PROGRAM KONKURSU „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”

KONKURS WIEDZY O PRAWIE PRACY i BHP DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”.

odbędzie się 22 listopada w małej sali gimnastycznej. O godzinie 10.40 uczniowie przystąpią do części pisemnej. Po długiej przerwie o 11.50 zostaną ogłoszone wyniki i przeprowadzona zostanie ewentualna dogrywka.

Szkolny Komitet Konkursowy przygotował test wiedzy złożony z 25 pytań z zakresu przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej.

Szkolny Komitet Konkursowy w wyniku przeprowadzonego testu wyłoni dwóch uczniów do reprezentowania szkoły na etapie regionalnym. Jeżeli wyniki testu nie pozwolą na wyłonienie dwóch zwycięzców (jednakowe wyniki uzyska więcej niż 2 uczestników) będzie konieczność zorganizowania dogrywki.

Konkurs realizowany jest pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej

Koordynator projektu Kultura Bezpieczeństwa – Beata Jóźwiak