ZAJĘCIA OTWARTE Z PRZEDMIOTÓW ELEKTRYCZNYCH I LOGISTYCZNYCH

Wszystkim uczestnikom warsztatów bardzo podobała się ta forma zapoznania się z naszą  ofertą edukacyjną   – mogli z bliska przyjrzeć się szkole, wyposażeniu, a przede wszystkim porozmawiać z naszymi uczniami. Każdy z Gości otrzymał pakiet ulotek promujących zawody.

Oczywiście zajęcia te nie mogłyby się odbyć bez naszych wspaniałych pomocników z klas 1 Te, 2 Te, 1 TLWA,4 Ga oraz 4 TLWA, którym serdecznie dziękujemy.

Specjalne podziękowania również dla Pani Anny Włodarczyk za pomoc w sprawach organizacyjnych, dla Pani Sylwii Wiśniewskiej, która opowiadała naszym Gościom o projektach realizowanych w naszej szkole oraz dla Pani Jolanty Jenek za przekazanie kompletu informacji o funkcjonowaniu naszej szkoły i dostępnych kierunkach.

Bardzo chcielibyśmy, aby zajęcia w takiej formie miały charakter cykliczny – SERDECZNIE ZAPRASZAMY UCZNIÓW Z INNYCH SZKÓŁ.

Materiał opracowała : A.Ciągło