PROGRAM DNIA OTWARTEGO 1 KWIETNIA 2015r.

Gimnazjaliści! Szanowni Rodzice!

1 kwietnia 2015 roku zapraszamy na

Dzień Otwarty Szkoły

W programie każdy znajdzie coś dla siebie.

Czekać będą na Was uczniowie, którzy spotkanie z naszą placówką rozpoczną od oprowadzania po szkole, pracowniach w niej się znajdujących oraz obiektach sportowych. Zainteresowani podjęciem nauki w technikum otrzymają konkretne i precyzyjne informacje na temat oferty edukacyjnej. Poza tym będziecie mogli wziąć udział w otwartych lekcjach prowadzonych przez nasza kadrę nauczycielską. Dla przyszłych mundurowych kadetów przeprowadzone zostaną zajęcia z przedstawicielami jednostek wojskowych z Sulechowa i Krosna Odrzańskiego.

Ale to nie koniec!

Jeśli chcesz założyć mundur strażacki i przekonać się do tego zawodu będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach z przedstawicielem Miejskiej Komendy Straży Pożarnej.

Dla chętnych będzie możliwość sprawdzenia „celności swojego oka” w strzelaniu z broni pneumatycznej.

Co jeszcze? Coś dla ciała  i ducha!

Na pewno zupa grochowa z prawdziwego wojskowego kotła doda wam sił i wzmocni do dalszej zabawy z nami.

O godz. 10.00 na sali gimnastycznej będzie miał miejsce koncert hip-hopowy. Nasi uczniowie i absolwenci zaprezentują się w muzyce, którą będziecie nucić wracając do domu.

To nie jedyne atrakcje! Czekać na was będą quizy przedmiotowe, loterie i liczne niespodzianki.

Przyjdź, zobacz i we wrześniu wróć do nas.!!!